Step 1 ve Step 2 CK Eğitimlerimiz

USMLE

USMLE ( United States Medical Licensing Examination ) 3 basamaktan oluşan sınavlar bütününün genel adıdır. Gerekli yeterliliği sağlayabilmek için Step 1, Step 2 CK (clinical knowlodge) ve Step 3 (residency başvurusunda gerekmez) basamaklarının geçilmesi gerekir.

USMLE Step 1

Temel bilimleri içeren (anatomy, behavioral sciences, biochemistry, biostatistics and epidemiology, microbiology, pathology, pharmacology, physiology) branşlarını içeren teorik ve bilgisayar üzerinde (e-sınav olarak) belirli yerlerde yapılan bir sınavdır.

USMLE Step 2 CK

Klinik bilimleri içeren (internal medicine, surgery, obstetrics & gynecology, pediatrics, others) branşlarını içeren teorik ve bilgisayar üzerinde (e-sınav olarak) belirli yerlerde yapılan bir sınavdır.

USCAMP size nasıl yardımcı oluyor ?

USCAMP olarak sınavlara hazırlık sürecinde ihtiyaç duyduğunuz tüm desteği sağlıyoruz. Sistematik eğitimimizle her bir Step’in yapısına uygun modüller içinde puanınızı arttırıyoruz ve sınavı daha hızlı almanızı sağlıyoruz.

 

USCAMP’te eğitimleri kimler veriyor ?

USMLE sınavında başarı gösterebilmeniz için USMLE ve MATCH sürecini başarıyla tamamlamış aktif olarak ABD’de hekimlik yapan Türk eğitmen kadromuz ile sizleri sınavlara hazırlıyoruz. Bu sürecin hızlı ve verimli geçmesi için gerekli tüm kaynakları ve kişiye özel çalışma planını sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz

chicago-city-skyline-usa-2022-01-19-00-13-14-utc

Eğitimler hakkında detaylı bilgiye mi ihtiyacın var?

Formu doldur, uzman doktorumuz cevaplasın!