USCAMP olarak USMLE ve MATCH Sürecine Dair Başarı Hikayelerimiz

MATCH ve USMLE Referanslarımız

USCAMP ailesi olarak, Amerika Birleşik Devletleri’nde doktorluk kariyeri yolunda adım atmak isteyen hekim adaylarına uzun yıllardır sunduğumuz eşsiz hizmetlerin meyvelerini toplamanın gururunu yaşıyoruz. USMLE (United States Medical Licensing Examination) ve MATCH sürecine dair verdiğimiz danışmanlık, eğitim ve koçluk hizmetlerimizin kursiyerlerimiz üzerindeki olumlu etkilerini görmek, bizler için paha biçilemez bir mutluluk kaynağıdır.

USCAMP olarak, hekim adaylarının Amerika’da tıp alanında kariyer yapma hayallerine ulaşmaları için gereken her türlü desteği sağlamaktayız. Bu desteklerimiz; USMLE eğitimleri ve koçluğu (hem online hem de offline), Amerika’da staj fırsatları ve LoR (Letter of Recommendation) organizasyonu, MATCH sürecinde ERAS CV ve Personal Statement revizyonları, mock interview’lar ve daha fazlasını içermektedir.

Congratulations, You have matched!

Sunduğumuz bu kapsamlı hizmetler sayesinde, Amerika’da doktorluk kariyerine başlama hayalini gerçeğe dönüştüren sayısız kursiyerimiz bulunmaktadır. Şu ana dek USCAMP ile bu süreci başarıyla tamamlayıp MATCH olmuş tüm doktorlarımıza içten tebriklerimizi iletiyoruz. Onların başarıları, bizim için büyük bir onur ve motivasyon kaynağıdır.

Hizmetlerimizin kalitesini ve etkinliğini sürekli olarak artırma amacıyla, 2021 yılından itibaren tüm MATCH sonuçlarımızı tam anlamıyla şeffaflıkla paylaşma kararı aldık. Böylece, USCAMP’in sunduğu hizmetlerin gerçek başarılarını gözler önüne sermekteyiz. Hayallerinize bir adım daha yaklaşmak için USCAMP ile iletişime geçin ve profesyonel ekibimizin size nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin.

USCAMP MATCH Referanslarımız

2021 Yılından Başlayarak MATCH İstatistiklerimizi Aşağıdaki Dökümanlardan İnceleyebilirsiniz

USMLE Step 1-2 CK Referanslarımız

USMLE'de Başarılı Sonuçlar Elde Eden Kursiyerlerimizin Bir Kısmının Sonuçları

*Sadece paylaşım için izin veren öğrencilerimizin sonuçları paylaşılmaktadır.

Formu doldurun, uzman danışmanımız tüm sorularınızı yanıtlasın!